Про нас
Про нас

Про нас

Корпорація Kids Furniture Group

Бутік меблів, текстилю, декору та одягу для дітей «Mini Bambini» запрошує вас у чудовий світ дитинства!

Все найнеобхідніше для вашого улюбленого новонародженого малюка, вимогливої юної принцеси або маленького дослідника!

Ми співпрацюємо лише з найкращими європейськими інтер'єрними фабриками, які знають все про те, що потрібно дітям, та можуть запропонувати широкий вибір меблів для кімнати дитини. 

Вироби таких італійських меблевих брендів як Erbesi, Nanan та Picci на постійній основі присутні в нашому бутику на Антоновича, 16. (Киев).

Ми є багаторічними партнерами цих італійських фабрик. Їхні вироби - приклад преміальної якості та стильного дизайну. Відтепер і в українських мам з'явилася можливість придбати меблі для новонароджених, люлі, мобілі, постільну білизну, а також різноманітний декор від найкращих виробників товарів для малюків у Європі.

Ви також зможете знайти у нас прекрасний одяг для малюків першого року життя із натуральних тканин: кашемір від «Love in KYO» (Італія), вовна від Paz Rodriguez (Іспанія), бавовна від Nanan (Італія); різні моделі конвертів на виписку, одяг на хрестини, безліч видів пледиків від цих брендів, а також модні пухові конвертики та комбінезони від «ADD» (Італія). Завдяки широкому асортименту та дружньому колективу до нас так люблять ходити мами разом зі своїми малюками.

Наш бутік є унікальною рітейл-точкою для Національного Лідера в Сегменті Виробник дитячих меблів «Kids Furniture Group». До складу цієї групи входять такі популярні українські марки дитячих меблів, як "Atelier Lilu", "Drimai", "Sleep.Onnn"

Ми постійно прагнемо урізноманітнити наш асортимент, шукаємо нових перевірених виробників товарів для дітей та стежимо за якістю продукції, яку продаємо. Прийшовши до нашого магазину, ви можете бути впевнені, що все, що є у нас – це вироби, в якості яких ми впевнені на 100%.