Ліжечко Erbesi Tippy Jolie avorio

  • Brand: Erbesi
  • Product Code: Tippy Jolie
  • Availability: In Stock
  • 24,200 грн

Ліжечко Tippy Jolie Avorio від італійської марки Erbesi підкорює елегантним та ніжним дизайном. Класична форма фасаду відрізняється плавними лініями. Фасад ліжечка Tippy Jolie Avorio прикрашений керамічним ведмедиком і серцями ручної роботи, що робить це ліжечко зовні ще більш витонченим. Дизайн підійде як хлопчику, так і дівчинці. Ліжечко Tippy Jolie Avorio виготовлене з якісних матеріалів і відрізняється високим рівнем безпеки: продумана конструкція та відсутність гострих кутів у цьому ліжечку дають мамі впевненість у тому, що поки малюк перебуватиме у ліжечку, з ним усе буде добре. Ложе ліжечка Tippy Jolie Avorio є ортопедичними ламелями з масиву бука. Висоту ложа та бортиків ліжечка можна міняти. Як ложе, так і борти мають два рівні висоти. Спеціальний механізм опускання бортиків не дасть малюкові опустити борт самостійно, як би сильно він на нього не спирався. Механізми піднімання/опускання бортиків вбудовані з обох боків, так що батьки не будуть обмежені в тому, де в кімнаті поставити ліжечко. При необхідності будь-який з бортів можна повністю зняти. Коліщатка в цій моделі ліжечка знімні. У ліжечку є вбудований ящик для постільної білизни або іграшок. Здається, що ліжечко Tippy Jolie Avorio не має недоліків, але це не так. Головний недолік цього ліжечка в тому, що ні ви, ні ваше маля, коли підросте, не захочете розлучатися з ним!

Main features
Brand name Erbesi
Manufacturer country Італія
Materials Бук
Sleeping place size 125 х 65
Size 131 x 71 x 104
Colour Слонова кістка
Number of bottom height levels 2
Drawer under the bed Є
The presence of wheels Так
Age 1 рік, 1 місяць, 1,5 роки, 10 місяців, 11 місяців, 2 роки, 2 місяці, 2,5 роки, 3 роки, 3 місяці, 4 місяці, 5 місяців, 6 місяців, 7 місяців, 8 місяців, 9 місяців, З народження
Additional characteristics
Type Класична
Delivery / Payment По Києву можлива доставка та складання нашою бригадою збирачів. Відправка Новою поштою протягом 2-3 днів, передоплата 70%.
Brand registration country Італія
packed dimensions 132х75х16
weight 29,4 кг
Inner length 125 см
Inner width 65 см
Pendulum swing mechanism Немає

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Related Products


Brigette Bianco Ancicato crib
Baldachin Jolie Erbesi

Baldachin Jolie Erbesi

8,500 грн
Тифани

Тифани

42,800 грн
Birba Erbesi

Birba Erbesi

11,900 грн
Erbesi Tippy Jolie Avorio 8050612383970
Nanan TATO Bed Duvet Set Light Blue