Ліжечко Sleeponnn XS Macaroons блакитне

  • Brand: Sleeponnn
  • Product Code: Sleeponnn XS Macaroons
  • Availability: In Stock
  • 22,400 грн

Ліжко Sleeponnn XS – ліжечко для новонароджених від українського дизайнерського бренду Sleeponnn для дітей від народження до 3-х років. Це стильне рішення для дитячої кімнати у скандинавському стилі. М'які закруглені форми створюють для дитини затишне гніздечко. Ложе має три рівні висоти, які можна змінювати у міру дорослішання дитини. Збоку ліжечка викручуються три рейки, щоб діти, які підросли, змогли легко забиратися в ліжечко самостійно. Ліжко зроблене з безпечних матеріалів: масиву бука, березової фанери, та покрите фарбами на водній основі. Завдяки унікальному дизайну та високій якості меблі Sleeponnn XXL були обрані міжнародним журі представляти Україну на Паризькій виставці Maison&Objet у 2019 році. У комплекті до ліжечка Sleeponnn XS йде ортопедичний пінний матрац середньої жорсткості.

Main features
Brand name Sleeponnn
Manufacturer country Україна
Materials Бук
Size 145 x 74 см
Colour Блакитний
Number of bottom height levels 3
The presence of wheels Немає
Age 1 рік, 1 місяць, 1.5 роки, 10 місяців, 11 місяців, 2 роки, 2 місяці, 2.5 роки, 3 роки, 3 місяці, 4 місяці, 5 місяців, 6 місяців, 7 місяців, 8 місяців, 9 місяців, З народження
Additional characteristics
Type Класична
Delivery / Payment По Києву можлива доставка та складання нашою бригадою збирачів. Відправка Новою поштою протягом 2-3 днів, передоплата 70%.
Inner length 132 cм.
Inner width 62 cм.
Pendulum swing mechanism Немає

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good

Related Products


SLEEPONNN Meringues

SLEEPONNN Meringues

31,600 грн
Wardrobe Drimai Princess

Wardrobe Drimai Princess

53,900 грн