Co-sleeping Crib You&Me Evolution Grey Picci
Co-sleeping Crib You&Me Evolution Grey Picci
Ninna

Ninna

14,200 грн
Side bed Sleeponnn XXS Meringues
Side bed Sleeponnn XXS rafaello
Side bed Sleeponnn XXS smoothie
Приставная кроватка YOU&ME
Ninna Grigio Erbesi

Ninna Grigio Erbesi

14,200 грн
Ninna Tortora Erbesi

Ninna Tortora Erbesi

14,200 грн
Side bed Sleeponnn XXS cocoa
Side bed Sleeponnn XXS Macaroons
Ліжечко Nanan Tato приставне біле
Showing 1 to 12 of 12 (1 Pages)

Ліжка приставні


У сучасних молодих мам великою популярністю користується ліжечко для немовляти. Вперше така модель з'явилася в країнах Америки і за кілька поширилася в європейських країнах. Сьогодні купити стильне, комфортне, якісне та зручне приставне ліжко від італійських виробників можна у нашому інтернет-магазині у величезному асортименті.Призначення та особливості ліжечка


Для маленької крихти, що з'явилася недавно на світ чоловічка дуже важлива постійна присутність матері. Якщо дитина знаходиться під час сну в окремому ліжечку, то мама змушена постійно вставати, з різних причин підходити вночі і вдень до неї. Найчастіше такий відпочинок буде незручним і не повноцінним для дорослої людини, зокрема мами, яка потребує відновлення сил, бадьорості та заряду енергії наступного дня. Щоб усунути незручності, не лягати з дитиною в одну постіль, приставне дитяче ліжечко у вигляді окремого ліжка міцно кріпиться біля ліжка батьків і допомагає позбутися багатьох проблем.


До переваг дитячого ліжечка належить багато позитивних факторів:

• відчуття немовлям постійної присутності мами забезпечує спокійним сном;


• дихання малюка, дуже важливе для мами, унеможливлює раптову зупинку дихання, появи синдрому апное;


• зручність годування вночі дитини, не піднімаючись із ліжка;


• у разі неспокійного, тривожного сну малюка, мама може просто простягнути руку і погладити його;


• спокійний здоровий сон обох батьків.Особливо корисна така конструкція ліжечка тим породіллям, які перенесли під час пологів хірургічне втручання та мають проблеми зі здоров'ям. Спокій, відновлення дуже їм необхідні, але малюк має бути поруч і потребує особливої ​​уваги, напруги та сил. За останні кілька років купити таке ліжко мріє багато молодих пар, вважаючи його максимально безпечним, зручним і комфортним для всіх членів сім'ї.Купити у Києві приставне ліжечко в інтернет магазині

Перед тим, як придбати дитяче ліжечко, важливо звернути увагу на всі деталі конструкції, включаючи якість матеріалу, механізми для знімання стінок та інші особливості. У каталозі товарів нашого інтернет-магазину представлені вишукані, дизайнерські моделі преміум ліжечок, а також компактні з текстилем та ліжечка до 1 року відомого бренду Erbesi. Продукція поставляється безпосередньо з фабрик Італії та відноситься до категорії кращих моделей дитячих меблів, затребуваних по всьому світу. Усі вироби відповідають важливим критеріям вибору:


• у виробництві застосовуються якісні, екологічно чисті дорогі породи дерева;


• легко чистяться від забруднень, не допускаючи шкоди організму дитини;


• конструкції просочені та оброблені гіпоалергенними матеріалами, які не викликають алергічних реакцій у дітей;


• довговічність, безпека та надійність.

Важливо перевірити надійність і міцність кріплень, оскільки ліжечка постійно пересуваються, і згодом малюк починає розхитувати бортики, активно поводиться.Для цього слід звернути увагу, які навантаження витримує конструкція та матеріал самого виробу.