Кроватка Florans Slim
Кровать Brooklyn

Кровать Brooklyn

84,000 грн
Кровать Fouette

Кровать Fouette

64,600 грн
Кровать Namur

Кровать Namur

61,540 грн
Кровать Namur Lux

Кровать Namur Lux

78,540 грн
Кровать Paris

Кровать Paris

61,540 грн
Кровать Pom Pon

Кровать Pom Pon

61,200 грн
Кровать Savoya

Кровать Savoya

70,040 грн
Кровать Savoya Soft
Кровать Sidney

Кровать Sidney

58,140 грн
Showing 1 to 10 of 10 (1 Pages)

Atelier Lilu – ательє меблів Haute couture

Приємно жити серед речей, які до дрібних деталей відповідають твоєму внутрішньому стану, розумінню життя, стають продовженням тебе. Такі речі рідко знайдеш у широкому продажу, вони створюються індивідуально.

Все, що стосується формування простору для життя, візьме він Atelier Lilu. Наші майстри виготовляють будь-які меблі: від шаф та диванів, до стільців та дзеркал. Кожен етап виробництва – це тонка ручна праця досвідченого мебляра. Тому створений у нас предмет – рукотворний шедевр меблевого мистецтва.

У роботі використовуються натуральні матеріали, що повністю відповідають європейським та українським вимогам безпеки. Каркас диванів, ліжок зібраний із масиву натурального дерева. Меблі покриваються фарбами на водній основі, а для оббивки береться тканина та шкіра виробництва Німеччини, Франції, Італії, Бельгії.

Наш улюблений стиль – американська класика. Ми любимо її за поєднання важкосумісних, але важливих речей: статусу та затишку, практичності та витонченості, королівських розмірів та ергономічності. Такі меблі ідеально підходять для створення інтер'єрів сімейного типу: від віталень, спалень до передпокоїв.

Ми створюємо чудові дитячі! Меблі, зібрані майстрами Atelier Lilu – втілення батьківських бажань оточити дитину любов'ю, турботою та красою.

Щоб розвинути у дитині почуття стилю, смаку, оточіть його відповідними речами, зокрема й меблями. Нам буде дуже приємно, якщо цю частину виховання ви довірите Atelier Lilu.Оформивши кімнату нашими меблями, ви подаруєте дитині задоволення жити серед красивих речей, створених під її характер.

Розкішний диван або мініатюрний пуф - кожен виріб відданий своїй справі майстер збирає вручну. Навіть найменший декоративний гвоздик він встановлює з трепетним коханням, що одухотворює речі. В оточенні таких меблів дитина відчуває, що про неї піклуються, її люблять, нею дорожать.

Поважте його темперамент – дозвольте дитині будь-яку активність у дитячій! Проектуючи меблі, дизайнери ательє подбали про безпеку. Продумана конструкція, тверді породи дерева, оббивка з міцного текстилю та шкіри різного забарвлення витримують довгі та рухливі дитячі ігри.

Дозвольте меблям Atelier Lilu прикрасити ваше життя!