Іграшки Wild & Soft

Дитячі іграшки

Гарні, яскраві та корисні іграшки потрібні кожному малюку практично з перших днів життя. Вони – ті перші предмети радості, щастя та пізнання цього величезного світу у мініатюрі. У кожної дитини повинні бути яскраві, красиві та одночасно безпечні іграшки у вигляді тварин, кубиків, конструкторів, ляльок та машин. А італійські іграшки, які пропонує наш магазин у величезному асортименті, дозволять не турбуватися дорослим про здоров'я та безпеку малюка завдяки високій якості екологічно чистих матеріалів. Всі види іграшок призначені для певного віку дитини та служать для розвитку конкретних навичок.


Іграшки сприяють народженню емоцій
У каталозі товарів представлений величезний асортимент м'яких іграшок, у тому числі підвісні мобілі (каруселі), іграшки з високоякісних міцних матеріалів, килимки, які можна вибрати під вік малюка. Кожна іграшка, що розвиває, виконує свою роль у розвитку маленького чоловічка. Багато хто з них здатний викликати неймовірні емоції, як наприклад, каруселі або килимки, на яких можна бігати босоніж і грати в улюблені дитячі ігри, займатися зарядкою і просто сидіти.


Навіщо купувати м'які іграшки дітям
Вироби з плюшу та брязкальця допомагають малюкам виробляти хапальні рефлекси, зміцнювати ручки. А також пропонуємо звернути увагу на веселих м'яких ведмедиків та оригінальні подушечки, які будуть вірними супутниками для відпочинку та пробудження.


Варто зазначити, що італійські дизайнери та розробники у роботі над створенням дитячих іграшок завжди враховують побажання своїх споживачів. І тому запропоновані в нашому магазині вироби відрізняються рядом переваг:

• висока якість;

• екологічна безпека матеріалів;

• гіпоалергенність;

• зручність та комфорт у використанні.


Незвичайні, практичні м'які іграшки дуже подобаються діткам та доповнюють їх кімнати яскравими фарбами. Такими виробами можна розважатися постійно вдома та на прогулянці. Килимки можна використовувати як приліжкові, або для сидіння не тільки на підлозі, але і на кріслі.
М'які вироби безпечні та гіпоалергенні, що підтверджується сертифікатами якості та походження. У нашому магазині представлено асортименти італійських іграшок на будь-який смак. Крім них можна вибрати манежі, ліжечка для дитячих кімнат в привабливому ігровому дизайні та інші предмети.
Італійські виробники стоять на варті високої якості товарів, а тому у нас усі товари виконані за новими інженерними та дизайнерськими розробками, що забезпечує безпеку та надійність у застосуванні. Купуючи будь-яку іграшку, ви подаруєте малюкам дивовижний світ відкриттів.


Купити іграшки дитячі в інтернет магазині в Києві
До відмінних переваг італійських іграшок належить їхня бездоганна якість, неперевершений дизайн, впізнаваність та високий рівень безпеки. Вони не будуть на відміну від багатьох виробів служити пилозбірником, але принесуть неймовірну радість малюкові з першого тижня народження. У них повністю відсутні якісь токсичні речовини, що дозволяє не тільки з ними грати, але засипати і бачити солодкі, чарівні сни. А також наші іграшки дозволяють грати в сюжетно-рольові ігри та й просто милуватися ними. Купити якісні іграшки буде відмінна допомога і мамі малюка, який зможе багато часу приділяти своєї іграшки, що сподобалася.
Замовлення можна оформити на сайті компанії, а також за телефонами у зручний час та отримати товар максимально швидко у своєму місті. Ми доставляємо продукцію до будь-якого населеного пункту України та Києва транспортними компаніями.