Привіт! Від липня 2024 ми на перезавантаженні бізнесу. Шукайте нашу команду тут

https://sleep.onnn.eu/   і    https://atelierlilu.ua/


Пеленальні комоди, пеленатори, пеленальні накладки

Перезавантаження бізнесу

Привіт! Від липня 2024 ми на перезавантаженні бізнесу. Шукайте нашу команду тут

https://sleep.onnn.eu/   and    https://atelierlilu.ua/


Minibambini пропонує  купити пеленальні комоди (комод с пеленальним столиком) італійських та українських марок.

ERBESI – це італійський виробник вишуканих дитячих меблів: від ліжечок та пеленаторів до облаштування цілих кімнат. Стильний дизайн, простота та витонченість форм, ніжні кольори, відомий італійський виробник та висока якість виконання – все це меблі ERBESI. Пеленатори – це чудовий додаток до ліжечок! Вони зручні та прості в переміщенні, а також дуже практичні та поєднують у собі 3 в 1: пеленатор (пеленальний столик), комод для зберігання дитячих речей та ванна для купання, яка знаходиться всередині.

SLEEPONNN - стильний український бренд дитячих меблів у скандинавському стилі, який дивує як якістю матеріалів та виконання, так і незвичайним зовнішнім виглядом та трендовими кольорами. Сповивальний комод цього бренду - один з наших бестселлерів. 

Пеленальні комоди та пеленатори з ванночкою

Напередодні появи на світ немовляти дбайливі мами та тата прагнуть якомога комфортніше облаштувати його кімнату, та забезпечити максимальними зручностями для повноцінного догляду. Корисним предметом меблів у будь-якому випадку будуть пеленальні комоди. За наявності такого аксесуару батькам не доведеться, зігнувшись у незручній позі, одягати малюка чи роздягати. Пеленатори та пеленальні комоди зручні тим, що на них легко та комфортно розташувати дитину та легко змінити підгузок, переодягнути, провести процедури гігієни.

Пеленатори будуть відмінним доповненням до ліжечок за рахунок зручності, простоти переміщення на коліщатках та практичності. Вони представляють багатофункціональну конструкцію, що поєднує комод для зберігання, ванну для купання, розташовану всередині, і місце для догляду за малюком. Пеленальний комод - не має вбудованої ванни, але він більш місткий, ніж пеленатор, і має велику поверхню для догляду за малюком, обмежену бортиками для безпеки.

Потреба купити пеленальний столик виникає з перших днів життя дитини. У цей час малюкові часто потрібна заміна памперсів, доглядові процедури, а тому класти його на пеленальну поверхню доведеться практично кожні пару годин. Для цього потрібно забезпечити безпеку на місці з першого дня життя дитини та не залишати її без нагляду. У забезпеченні безпеки допоможуть спеціальні бортики. По досягненню 6 місяців, коли малюк ставати активним, рухливим, починає стійко сидіти, то пеленальна поверхня буде використовуватися все менше і менше. Тому виробники подбали про те, щоб пеленальні комоди згодом трансформувалися у звичайні комоди для зберігання речей та служили далі.

У Києві купити комод із пеленальним столиком в інтернет магазині.

У каталозі товарів представлені оригінальні, транспортабельні та одночасно легкі пеленальні столики та зручні комоди, багато з яких забезпечені коліщатками та додатковими елементами регулювання. Вони не займають багато місця та легко переміщаються.