Привіт! Від липня 2024 ми на перезавантаженні бізнесу. Шукайте нашу команду тут

https://sleep.onnn.eu/   і    https://atelierlilu.ua/


Дитячі ліжка

Перезавантаження бізнесу

Привіт! Від липня 2024 ми на перезавантаженні бізнесу. Шукайте нашу команду тут

https://sleep.onnn.eu/   and    https://atelierlilu.ua/


Настає момент, коли необхідно переселити малюка з першого ліжечка в ліжко побільше. Таке дитяче ліжко має ряд вимог: мати захист від падіння уві сні, бути спроектованим так, щоб дитина могла самостійно забиратися на нього, бути виготовленим з безпечних матеріалів. Саме такі ліжка для дітей віком від 2-х років від брендів Atelier Lilu та Sleeponnn зібрані в цій рубриці.

Тут ви зможете вибрати та купити двоярусне ліжко, та ліжко горище, дитяче ліжко з бортиками, підліткові ліжка. Ви знайдете в нашому магазині дитячих меблів і ліжко принцеси у класичному стилі, і ліжка для дітей у скандинавському стилі, ліжко для хлопчика, та ліжко для дівчинки. Шукаєте ліжко для дитячої кімнати із масиву дерева? Нам є що Вам запропонувати! Можна придбати ліжко на замовлення в потрібних Вам кольорах, але якщо немає часу чекати – ви зможете купити дитяче ліжко з наявності.
Окрім ліжок для дітей Ви знайдете у нас і інші дитячі меблі: шафи, бібліотеки, комоди, приліжкові тумби в трендових кольорах зі стильним дизайном.

Доставка меблів по Києву та складання - безкоштовно. Також відправляємо дитячі кроватки та інші меблі для дитячої кімнати по всій Україні перевізниками.