Шафи, пенали та комоди для дитячої кімнати

Шафа та пенал на сьогоднішній день складають невід'ємну частину дитячої кімнати.

У наших салонах ви можете знайти шафи і пенали від італійського виробника меблів для дітей Erbesi, а також від Atelier Lilu, що вже полюбився багатьма мамами. Меблі від Erbesi виглядають дуже витончено і лаконічно, а якість їхнього виробу буде радувати вас багато років. Меблі від Atelier Lilu підкорюють своєю розкішшю, вишуканістю та водночас величезною практичністю. Ці меблі дуже екологічні (покриті фарбами на водній основі), вічні (класичний дизайн), різноманітні (широкий вибір різних моделей меблів).

У наших салонах ви зможете підібрати шафу або пенал на додаток до ліжечка та пеленатора, і тим самим сформувати цілу дитячу кімнату.

Шафи, пенали та комоди для дитячої кімнати


При створенні дитячих меблів для улюблених та дорогих діток, сьогодні виробники вкладають усе своє натхнення, безцінний досвід із застосуванням високоякісних матеріалів та сучасних технологій. Особливою розкішшю, багатством та багатофункціональністю відрізняються шафи, пенали та комоди італійських брендів, представлені в нашому інтернет-магазині. Ми вибрали найкращі моделі для найвибагливіших, неординарних та дорогих клієнтів – для новонароджених діток та підлітків на будь-який смак!

У каталозі товарів можна ознайомитись із моделями таких відомих італійських виробників, як Erbesi, Atelier Lilu та інші. Кожен предмет має витончені, лаконічні форми, вишуканість і практичність.Варто зазначити, що пропоновані шафи, пенали або комод – це ексклюзив у одиничному варіанті, вічний, екологічно чистий та різноманітний за набором функцій та конструкції. Підібрати виріб можна як доповнення до пеленатора, ліжечка та інших предметів меблів, що дозволить сформувати дитячу кімнату у витриманому стилі.Особливості меблів для дітей італійських виробників


Облаштовуючи кімнати в будинку чи квартирі, багато людей орієнтуються на комфорт, привабливість, функціональність та власний смак. Чи можна також підходити до створення інтер'єрів дитячої кімнати, і чи дозволять у цьому представлені в нашому онлайн магазині шафи, комоди чи пенали?

Вибираючи шафи або інші меблі для дітей, крім естетичної привабливості, необхідно звертати увагу на особливості конструкції, щоб правильно організувати простір. Продуманий дизайн сприяє розумовому, розвитку, фантазії, логічному мисленню маленької людини. Правильне планування стимулюватиме розвиток фізичних здібностей, виступаючи захистом для здоров'я дитини. Таким вимогам відповідають меблеві конструкції, що представлені в каталозі товарів нашого магазину. Творці меблів керуються при розробці та виробництві виробів для дитячих кімнат лише жорсткими вимогами та стандартами якості.До основних особливостей можна віднести кілька важливих показників:

• застосування натуральних, екологічно чистих матеріалів, що забезпечує повну безпеку здоров'ю всіх членів сім'ї та маленьких дітей зокрема;

• при плануванні приміщення для дитини італійські шафи та пенали забезпечать неймовірний рівень комфорту, зручності;

• вишуканий зовнішній вигляд, унікальний дизайн та яскраві фарби виробів припадуть до душі всім членам сім'ї та маленьким власникам;

• меблі на замовлення виконуються із застосуванням високоякісної фурнітури, що забезпечує її довгий термін служби, практичності та функціональності;

• відповідність санітарно-гігієнічним вимогам та стандартам якості.

Італійські дитячі меблі дозволяють створювати гармонійний, функціональний простір.

Купити в Києві та Україні гарні пенали, шафи та комоди для дитячої кімнати

Використання пропонованих меблів дозволить забезпечити максимально комфортні умови для проживання дітей будь-якого віку. Крім шаф, комодів в нашому інтернет-магазині можна придбати, як говорилося вище, для гармонійного поєднання такі вироби, як ліжка, дивани та інші предмети. Фахівці допоможуть визначитися з вибором та проконсультують з усіх питань по телефону або через спеціальну форму онлайн. Доставка продукції здійснюється у найкоротші терміни по всій Україні, що порадує кожного покупця високим сервісом обслуговування на гарні та практичні вироби.