Все необхідне для дитячих ліжечок в Minibambini

Які саме аксесуари для дитячих ліжечок для новонароджених можна купити в нашому салоні?

Балдахіни для дитячих ліжечок
Купити балдахін для ліжечка або не купити – ось у чому питання. Багато мами називають балдахін для дитячого ліжечка пилозбірником. Насправді функція збирання пилу над дитячим ліжечком – це добре! Балдахін допомагає повітрю над малюком бути чистішим за рахунок того, що він затримує пил, шерсть тварин. Крім того, балдахін для новонародженого необхідний для створення психологічного комфорту для малюка, який звик до обмеженого простору у мами в животі. Балдахін на дитячому ліжечку також надає затишок дитячій кімнаті, як, наприклад, штори та інший текстиль. Повісьте балдахін на ліжечко, якщо Ви хочете трохи затінити яскраве світло під час денного сну дитини, а також захистити малюка від протягу під час провітрювання кімнати.
Наш магазин Minibambini пропонує балдахіни на ліжечка італійських брендів, таких як Erbesi, а також балдахіни чудової якості від нашого власного ательє Minibambini. Також у нас можна купити утримувач балдахіну італійської фабрики Erbesi. Тримач для балдахіна від Erbesi підійде практично до будь-якого ліжечка. Кріплення тримача не дряпає ліжечко.

Кокон для новонароджених
Кокон для дітей спочатку був вигаданий для недоношених малюків. Кокон для немовлят покликаний створювати психологічний комфорт дитині, обмежуючи простір навколо малюка, щоб нагадати йому умови в утробі матері. Однак лікарі помітили, що і звичайні дітки в коконі засинають набагато краще, поводяться спокійніше.Так дитячий кокон стали поступово використовувати для всіх малюків. Кокон для новонародженого - це ще й мобільне спальне місце, де малюк може поспати вдень за межами спальні, а також у гостях. Крім того, купити кокон для малюка корисно тоді, коли мама спить з дитиною в одному ліжку, в цьому випадку кокон обмежує дитину, не даючи йому підкотитися під дорослого. Наш магазин Minibambini пропонує купити кокони для новонароджених кращих італійських брендів, таких як Picci, а також кокони чудової якості від нашого власного ательє Minibambini.
Матраци в дитяче ліжечко
Дитячі матраци в ліжечко – дуже важливий елемент здорового сну малюка. Купити хороший матрац у дитяче ліжечко – це запорука успіху. Матрац для дитячого ліжка має бути виконаний з екологічно чистих матеріалів, бути гіпоалергенним та забезпечувати правильну підтримку хребта малюка. Матрац у ліжечко для новонародженого має свої особливості. Саме тому в Minibambini ми відібрали найкращі матраци для новонароджених шановних італійських фабрик Dorelan та Picci, а також елітного українського виробника Atelier Lilu.

Плед для дитини
Дитячий плед – це альтернатива ковдрі. Оскільки малюк часто спить, і найчастіше це відбувається не в ліжечку, а в різних інших спальних місцях (у коконі, в шезлонгу, в колясці на прогулянці), то вкривати дитину ковдрою в таких компактних спальних місцях громіздкою ковдрою не зручно. Також дитячий пледик допоможе тоді, коли в кімнаті занадто тепло, щоб вкривати малюка ковдрою. Купити плед дитині? – однозначно так! Більше того, Вам знадобиться не один плед для дитини, а як мінімум два - теплий і легкий, а в ідеалі - три, на різну погоду та температуру повітря. У нашому салоні можна купити дитячі пледи для малюків на будь-який сезон, також можна купити плед онлайн. Великий асортимент пледиків дозволить знайти те, що потрібно. У нас є пледи для дітей з бавовни, бамбука, вовни, кашеміру кращих італійських дитячих фабрик: Picci, Paz Rodriguez, Love in Kyo, Nanan. Всі ці тканини натуральні та корисні для здоров'я малюків.

Дитяча постільна білизна в ліжечко новонародженого
Комплект дитячої постільної білизни в ліжечко - це те, що вибирають батьки відразу після ліжечка та матраца. Постільна білизна для новонародженого, як і загалом будь-яка дитяча постільна білизна, має бути тільки з натуральних матеріалів, найчастіше це бавовняна постільна білизна. Зовнішній вигляд постільної білизни в ліжечку малюка впливає на сприйняття дизайну ліжечка та дитячої кімнати загалом. Дитяча постіль для немовлят може бути прикрашена аплікацією, вишивкою. У нас можна купити преміальної якості комплекти в дитяче ліжечко найкращих італійських брендів, таких як Picci, Nanan, Erbesi, а також кокони чудової якості від нашого власного ательє Minibambini. Склад комплекту дитячої постілі може відрізнятися, тому радимо уважно читати опис товару. В італійські комплекти часто не входить простирадло, тому його потрібно докуповувати окремо. Купити простирадло на гумці необхідного розміру можна також у нашому магазині. Постільні комплекти з бортиками – найпоширеніший вид комплектів для новонароджених. Бортики для новонароджених також називають захист у ліжечко, бампер у ліжечко. Як правило, захист або бампер входить в комплект постільної білизни для новонародженого. Однак у нас можна купити дитячі постільні комплекти без бортиків, а також можна купити бампер в ліжечко окремо.

Іграшки на ліжечко для новонароджених
Чи потрібні іграшки в ліжечко новонародженого? Однозначно – так! Адже малюк багато часу проводить лежачи в ліжечку, і його мозку потрібна їжа! Підвісні іграшки в ліжечко, мобілі на ліжечко, музичні іграшки на дитяче ліжечко - все це стимулює зір, слух, рухову активність дитини. Купити іграшки для ліжечок італійських брендів Nanan та Picci можна у нас як у магазині, так і онлайн з доставкою по Україні.