Кокони

Кокон для новонароджених


Сьогодні молоді мами та татусі користуються різноманітними пристроями для полегшення догляду за немовлятами. Такі помічники представлені на ринку дитячих виробів у величезній кількості, особливою серед них популярністю користується кокон для новонароджених. Якщо ви дійшли висновку про те, що він просто необхідний, тоді пропонуємо кокон для новонародженого купити в нашому онлайн-магазині. У каталозі можна вибрати оригінальні дизайнерські вироби італійських виробників.


Особливості кокона для немовлят

Ніжні та надійні кокони для новонароджених є винаходом вчених-медиків Франції. Вони представляють невеликий спальний матрацик для зручного та анатомічно правильного розташування малюка. На сьогоднішній день їх існує кілька різновидів, включаючи матрац з бортиками, ліжечка-кокони. Багато користувачів стверджують, що кокон для новонародженого можна використовувати в ліжку дорослих для спільного відпочинку, або розміщувати в колясці для прогулянок. І на відміну від просторого, великого для немовляти дитячого ліжка, коляски, воно в такому матрацику відчуватиме затишок і комфорт. Кокони з бортиками значно обмежують простір, що дозволяє приймати малюкам внутрішньоутробні пози. А це, у свою чергу, дозволяє комфортно адаптуватися до нових умов життя.
Кокон чудово підходить для прогулянок, розміщуючись комфортно у візку. Кокон як мобільне спальне місце можна взяти з собою у гості з ночівлею. 
У каталозі товарів нашого інтернет-магазину представлені моделі італійських брендів в оригінальному виконанні, доповнені бантиками, візерунками, рюшами та у ніжних кольорових відтінках. Всі вироби виконані з натуральних якісних тканин, при дотику до яких малюку буде приємно та комфортно. При виборі відповідного варіанта слід врахувати сезонність, і навіть розміри та зростання новонародженого. У нас також можна купити інші додаткові товари для максимальної зручності використання, в чому допоможуть консультації фахівців. Всі питання можна уточнити за телефонами та оформити замовлення у зручний час. Доставка продукції здійснюється оперативно по всій Україні та у Києві!